Lista gości Hemp Gru zdecydowanie ucieszy fanów. W sieci pojawił się singiel z udziałem Kalego

Zespół przygotował bardzo nietypowy gadżet w preorderze.


2023.08.25

opublikował:

Lista gości Hemp Gru zdecydowanie ucieszy fanów. W sieci pojawił się singiel z udziałem Kalego

fot. mat. pras.

Punktualnie o na hempszop.pl i na preorder.pl 14.00 ruszyła przedsprzedaż nowego krążka Hemp Gru zatytułowanego „Hemp Groove”. Jego premierę zaplanowano na 29 września. Nieco później w sieci pojawił się także klip do nowego singla. Po niedawnym utworze tytułowym tym razem dostaliśmy „Obudź się” z udziałem Kalego.

Premiera albumu jest częścią obchodów 25-lecia grupy. Przypominamy, że już 9 października zespół gra duży urodzinowy koncert na warszawskim Torwarze.

Album „Hemp Groove” to ukoronowanie tej pięknej i długiej historii i dlatego jest to album pod każdym kątem wyjątkowy. Bilon i Szwed we współpracy z Wilkiem i Żarym, zaprosili do studia muzyków i razem przygotowali utwory, które łączą uliczny rap z żywymi instrumentami.

„Hemp Groove” to pozycja obowiązkowa nie tylko dla każdego fana legendarnej warszawskiej formacji, ale również dla wszystkich miłośników dobrego klasycznego rapu. Chłopaki dla swoich fanów przygotowali nie tylko album, ale również masę wyjątkowych gadżetów oraz limitowany merch i zestawu preorderowe. Wśród przedmiotów, które mogą zamówić fani, znalazł się nawet kij baseballowy, co jest nietypowym rozwiązaniem.

Tracklista:

1. Obudź się ft. Kali
2. Mary Mary
3. Nienawiść/HWDP
4. Bomba
5. Zjedz skręta
6. Cudowny dzieciak ft. Avi
7. Droga
8. Amnezja ft. Dudek P56
9. Sami swoi ft. Onar
10. Kiedy zabraknie słońca
11. To jest to ft. KęKę, Paluch
12. 63 dni chwały ft. Małach
13. Hemp Groove

Polecane

Share This