Live Nation ogłasza kolejną odsłonę akcji Concert Week

Poznaliśmy daty tegorocznej edycji.


2024.05.02

opublikował:

Live Nation ogłasza kolejną odsłonę akcji Concert Week

fot. Danny Howe / Unsplash

W 2024 roku mija 10 lat istnienia Concert Week, czyli akcji organizowanej przez Live Nation. Aby uczcić okrągłą rocznicę, Live Nation zapowiada rozszerzenie tegorocznej edycji o kolejne państwa. Concert Week obejmie w tym roku kraje w Ameryce Północnej, Australii i Oceanii, Europie i Azji. Na całym świecie oferowane będą specjalne oferty, promocje i prezenty dla fanów.

Polska edycja Concert Week przyjęła formę tygodniowej akcji konkursowej, podczas której agencja nagradza uczestników biletami na koncerty organizowane przez Live Nation Polska oraz rocznymi subskrypcjami w serwisie Veeps – zapewniającym dostęp do najlepszej jakości koncertów oraz wydarzeń transmitowanych na żywo. Pytania konkursowe będą pojawiały się na Facebooku i Instagramie Live Nation Polska od 8 do 14 maja.

Każdego dnia uczestnicy będą mogli wybrać jedną z nagród: bilet na koncert halowy, klubowy albo subskrypcję Veeps. W puli znajdą się bilety na występy takich artystów jak Palaye Royale, Paloma Faith, Within Temptation, Melanie Martinez, Glass Animals, Warsaw Rocks i wielu innych.

Szczegóły poznamy w najbliższych dniach.

Polecane

Share This