Łona: „Rząd Benjamina Netanyahu i Hamas to dwie instytucje, które prą do konfliktu”

Łona, Andrzej Konieczny i Kacper Krupa gośćmi Najgorszych Pytań.


2024.01.01

opublikował:

Łona: „Rząd Benjamina Netanyahu i Hamas to dwie instytucje, które prą do konfliktu”

fot. P. Tarasewicz

Z racji na to, że tematyka „TAXI” – wspólnego albumu Łony, Andrzeja Koniecznego i Kacpra Krupy, kręci się wokół życia taksówkarzy, w Najgorszych Pytaniach nie mogło zabraknąć także tych wątków. Nasi goście wspominają m.in. najdziwniejsze przeżycia, jakie mieli w swoim życiu podróżując taksówkami lub konfrontując się z ich kierowcami. Nie ograniczamy się jednak jedynie do wątków związanych z płytą, dlatego z poniższego wideo dowiecie się m.in., co artyści myślą o wojnie izraelsko-palestyńskiej, ale też o m.in. o freak fightach.

Na koniec Łona przyznaje, że będzie tęsknił za miejscem, w którym nagrywaliśmy rozmowę. Raper wiedział już wtedy, że CGM zmienia siedzibę, więc materiały, które będą się pojawiały na naszym kanale w tym roku, będą już kręcone w nowym miejscu.

Najgorsze Pytania to naturalnie bonus do Flintesencji, którą nakręciliśmy przy okazji wizyty artystów w naszej redakcji. Jak powstawało „TAXI”? Czy Łona pisał teksty do muzyki, czy też może Andrzej Konieczny i Kacper Krupa ilustrowali nią jego myśli? Dlaczego szczecinianin ostrożnie podchodzi do tematów politycznych w tekstach? Jak taksówkarze żyją z uberowcami? Tego wszystkiego dowiecie z rozmowy Marcina Flinta z autorami „TAXI”.

Polecane

Share This