Louis Villain: „Bez wahania pożyczyłbym Aviemu milion złotych”

Artysta jest gościem nowego odcinka cyklu JKŻ.


2023.01.29

opublikował:

Louis Villain: „Bez wahania pożyczyłbym Aviemu milion złotych”

fot. P. Tarasewicz

Po Flintesencji i Najgorszych Pytaniach czas na deser w postaci JKŻ. Louis Villain, którego gościliśmy przy okazji premiery albumu „Maestro” przyznał, że skoro kiedyś Avi w tym samym programie zadeklarował, że pożyczyłby mu milion złotych, to on odwdzięczy się tym samym. Z poniższego materiału dowiecie się ponadto m.in., jaką kobietą byłby nasz gość czy jakich błędów młodości żałuje.

Przypominamy także niedawny odcinek Flintesencji, w którym Louis Villain mówi o swoich inspiracjach, o tym, co popchnęło go do nagrania solowego krążka i od kiedy tak naprawdę o tym myślał. Artysta dzieli się z Marcinem teorią na temat tego, która szkoła jest którą dla młodego pokolenia słuchaczy i dlaczego, mówi o adrenalinie związanej z prowadzeniem życia „na krawędzi” i o tym, jak odmienił go sport, który stara się od jakiegoś czasu regularnie uprawiać.

Goszcząc Louisa w naszej redakcji nagraliśmy także Najgorsze Pytania, w których „Maestro” zdradza, ile ubiegłorocznych postanowień noworocznych udało mu się zrealizować, wybiera między BMW i Mercedesem, wskazuje przesąd, który kultywuje i przyznaje, że nie jest w stanie wybrać najlepszego albumu 50 Centa. Na deser zostawiliśmy pytanie o to, czy artysta wydałby w barwach Moya Labelu album Tego Typa Mesa.

Polecane

Share This