LP powraca z nowym utworem

Nad utworem pracował ten sam zespół, który stoi za sukcesem “Lost On You”


2020.11.19

opublikował:

LP powraca z nowym utworem

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

LP po sukcesie związanym z utworem „The One That You Love” (ponad 11 mln odtworzeń klipu i 10 mln streamów), prezentuje nowy singiel „How Low Can You Go”. Teledysk do utworu, który powstał w Hotelu El Ganzo i został wyreżyserowany przez Eric’a Maldin’a (Travis Scott, Gorgon City) będzie miał swoją premierę już jutro. Nad utworem pracował ten sam zespół, który stoi za sukcesem „The One That You Love” i “Lost On You”- wraz z LP napisali go Mike Del Rio i Nate Campany.

„How Low Can You Go” powstawało w Hotel El Ganzo (San José del Cabo, Meksyk), w Hotel Havana (studio) oraz Highland Park- zabytkowej dzielnicy Los Angeles. Rezultatem jest utwór o melancholijnym, wyrafinowanym, zmysłowym charakterze, odzwierciedlający mieszankę uczuć, powstałą podczas nocnych przygód, poszukiwania siebie, czy zawirowań miłosnych.

– „How Low Can You Go” to mieszanka wielu burzliwych nocy, które przeżyłam w Nowym Jorku i Los Angeles. Te noce, postacie, sytuacje zostają z tobą na dłużej, darzysz je uczuciem w tym ich całym pięknym, ale też niepozbawionym błędów szaleństwie – powiedziała LP.

Kariera LP nabrała rozpędu w 2017 roku wraz z wydaniem “Lost On You”. Utwór osiągnął szczyty list przebojów w 18 krajach, a ostatnio przekroczył milliard streamów. W grudniu 2018 roku, artystka wydała “Heart to Mouth”, zawierający takie single, jak “Girls Go Wild” czy “Recovery”.

“Girls Go Wild”, najczęściej grany utwór we włoskich stacjach radiowych w 2019 roku, powrócił w 2020 roku za sprawą nowej wersji, która powstała we współpracy z meksykańską piosenkarką Ximeną Sariñana.

Tagi


Polecane

Share This