LP ze zmysłową kochanką w najnowszym teledysku

Do sieci trafił klip singla “One Last Time”


2021.03.13

opublikował:

LP ze zmysłową kochanką w najnowszym teledysku

W tym niezwykle czarującym klipie w rolę kochanki LP wciela się aktorka, filmowiec i modelka, a prywatnie przyjaciółka artystki, Jaime King. Wideo zostało nakręcone w pięknej, historycznej posiadłości Paramour Estate w Los Angeles. Jest ono debiutem reżyserskim Stephen’a “Norswrthy” Schofield, który znany jest z duetu fotograficznego LOWFIELD, współpracującego z takimi artystami jak: Halsey, Pharrell, czy Taylor Swift.

 – Kiedy nadarzyła się okazja do nakręcenia tego wideo, po prostu musiałem powiedzieć tak – nie tylko dlatego, że dotyczyło to moich bliskich przyjaciół, ale także dlatego, że piosenka głęboko mnie poruszyła. Nadrzędny temat krąży wokół kruchości życia i świadomości, że w mgnieniu oka wszystko może zostać nam odebrane. Dla mnie, jedną z najtrudniejszych do pojęcia kwestii w odniesieniu do tragedii jest to, że, koniec końców, życie toczy się dalej. Uczta trwa. Jedyne, co się zmienia, to to, że wy – my – wszyscy jesteśmy w pewnym momencie wezwani do jej opuszczenia, niezależnie od tego, czy jesteśmy na to gotowi, czy nie – powiedział Stephen Schofield.

W klipie do One Last Time chodzi o uchwycenie dramaturgii piosenki, kiedy to zwykłe dni, które dzielisz ze swoją miłością i przyjaciółmi okazują się być tymi najcenniejszymi. Nigdy nie wiemy, kto i co może nam je nagle odebrać – powiedziała o najnowszym klipie LP.

Polecane

Share This