Ludojad z klipem do „Boskiego pieprzu”. Grupa promuje „Polish Island”


2020.02.07

opublikował:

Ludojad z klipem do „Boskiego pieprzu”. Grupa promuje „Polish Island”

fot. Katarzyna Szeszycka

W sieci pojawił się klip do utworu „Boski pieprz”, który promuje album zespołu Ludojad – „Polish Island”. Wydawnictwo ukazało się nakładem Dobrzewiesz Nagrania, czyli labelu, nakładem którego ukazują się krążki Łony i Webbera. Limitowany do 250 egzemplarzy winyl jest już dostępny, ponadto materiału można posłuchać w serwisach streamingowych.

Ludojad – to zespół siedmiu niezwykle utalentowanych, a przede wszystkim, muzycznie nieprzewidywalnych ludzi wywodzących się ze Świnoujścia. Na koncie mają już dwa albumy i parę nietuzinkowych osiągnięć, m.in. zajęcie I miejsca w konkursie talentów nieistniejącego już miesięcznika – „Machina”.

„Polish Island” – to album zarejestrowany w pozostałościach po muzycznym klubie „Centrala” w Świnoujściu. Zespół zamknął się tam, wyłączył telefony i pracował pod czujnym uchem realizatora Bartłomieja Franka. Owocem tej sesji jest sześć różnorodnych gatunkowo kompozycji wypełnionych jazzem, taneczną elektroniką, śpiewem Pawła Wdziękońskiego, czy rasowym rapem Marka Pędziwiatra. A wszystko to przefiltrowane przez charakterystyczne, różowe okulary Ludojada.

Polecane

Share This