Luxuria Astaroth zmienia ksywkę i zapowiada nowe wydawnictwo (wideo)


2019.07.17

opublikował:

Luxuria Astaroth zmienia ksywkę i zapowiada nowe wydawnictwo (wideo)

fot. kadr z wideo

Po rocznej przerwie poświęconej na terapię i życie bez używek wokalistka i modelka znana z klipów Donatana wraca z nowym pseudonimem. Luxuria Astaroth to od teraz Zusje. Artystka zaprezentowała dziś zwiastun nowego singla. Całość pojawi się w sieci już 30 lipca.

Cześć, z tej strony Zusje.

Znamy się już z mojej burzliwej przeszłości. Rozpoczynając nowe życie po terapii, postanowiłam iść za głosem serca i robić to co od zawsze chciałam robić. Tą rzeczą jest muzyka. Postanowiłam otworzyć się przed Wami i podzielić się tym co mi w duszy gra.

Nie chcę już uciekać przed samą sobą. Bo tak długo będę uciekać, póki nie odważę się zobaczyć w oczach i sercach innych – komentuje.

Data premiery singla nie jest przypadkowa. To właśnie 30 lipca ubiegłego roku wokalistka – jak sama komentuje – „rozpoczęła pracę nad odnalezieniem siebie z dala od twardych narkotyków”.

Przy okazji przypominamy krótką rozmowę Artura Rawicza z Zusje (wówczas jeszcze Luxurią) przeprowadzoną przy okazji wręczenia diamentowej płyty za „Równonoc. Słowiańską duszę” Donatanowi i jego współpracownikom.

Polecane

Share This