LXS – Lena Osińska i Steez łączą siły we wspólnym projekcie

Pierwszy singiel już dostępny.


2022.12.05

opublikował:

LXS – Lena Osińska i Steez łączą siły we wspólnym projekcie

fot. Florida / @floridadidit

Lena Osińska i Steez ogłaszają wspólny projekt i zapowiadają płytę „ANIMA”, która ukaże się 13 stycznia 2023 roku. Jako przedsmak nadchodzącego wydawnictwa prezentują pierwszy singiel – „Wolno”.

LXS to efekt wspólnych poszukiwań i fascynacji dwójki artystów, znanych jak dotąd publiczności w nieco innych odsłonach. Lena, wokalistka i współtwórczyni projektu Sonar, oraz Steez – jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki rapowej. Owocem spotkania tych dwóch osobowości są wspólne kompozycje, łączące w sobie eksplorację z pogranicza elektronicznych, eksperymentalnych brzmień i muzyki pop. Subtelne wokale i szczera liryka Leny uzupełniają atmosferyczne krajobrazy dźwiękowe Steeza.

Wraz z premierą pierwszego singla artyści zapraszają do odkrywania intrygującego świata audiowizualnego, w którym osadzony jest debiutancki album ich projektu. Symboliczna okładka nadchodzącego wydawnictwa przedstawia tajemniczy ołtarz, a kolejne elementy jego uniwersum artyści odsłaniać będą do czasu styczniowej premiery.

Utwór „Wolno” promuje paradokumentalny teledysk, w którym wraz z dwojgiem głównych bohaterów zawędrujemy na granice rzeczywistości i doświadczenia zmysłowego.

Preorder krążka jest już dostępny na stronie: lxs.land.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Steez83 (@steez83)

Polecane

Share This