Machine Gun Kelly nominowany do Złotych Malin

Artysta będzie rywalizował z innym muzykiem.


2023.01.24

opublikował:

Machine Gun Kelly nominowany do Złotych Malin

fot. kadr z wideo

Tradycyjnie już ogłoszenia oscarowych nominacji poprzedza informacja o tym, kto będzie rywalizował o Złote Maliny, czyli nagrody przyznawane najgorszym filmom i aktorom. Oczywiście słowo „rywalizował” jest tutaj trochę na wyrost, ponieważ twórcy raczej nie ścigają się o miano bycia najgorszymi, choć zdarzali się i tacy, którzy mieli na tyle dużo dystansu, by osobiście odebrać Maliny

W tym roku trzy nominacje przypadły Machine Gun Kelly’emu. Artysta został „doceniony” za występ filmie „Miłego żalu”. Muzyk ma szansę na statuetki w kategoriach najgorszy aktor, najgorsza para oraz najgorszy reżyser. W pierwszej z tych kategorii obok MGK nominowano także Jareda Leto za występ w dramatycznym „Morbiusie”, w drugiej i trzeciej towarzyszy mu Mod Sun, współreżyser „Good Mourning”.

YouTube nie pozwala obejrzeć trailera na naszej stronie i zaprasza na główną stronę platformy. Google zasłania się ograniczeniami wiekowymi, ale może po prostu chce Was uchronić przed tą wątpliwą przyjemnością. Jeśli jednak jesteście zdecydowani na obejrzenia zapowiedzi „Miłego żalu”, kliknijcie „watch on YouTube” w poniższym okienku.

Polecane

Share This