Machine Gun Kelly wypuścił walentynkowy merch. Znajdziecie tam wibrator i gadżet z Megan Fox


2021.02.09

opublikował:

Machine Gun Kelly wypuścił walentynkowy merch. Znajdziecie tam wibrator i gadżet z Megan Fox

Nowa kolekcja gadżetów muzyka odwołuje się do tekstów z jego najnowszego albumu „Tickets To My Downfall”, a także do jego relacji z aktorką i modelką Megan Fox.

W asortymencie znajdziecie wibrator „Lil Devil”. Fani mogą również kupić różową lalkę voodoo ze smutną twarzą. Do sprzedaży trafiły także dwie koszulki z pluszowymi misiami, z których jeden ma napis „Be my bloody valentine?” na plecach. Nie zabrakło również bluzy i koszulki ze zdjęciem całujących się Megan i MGK’a z tekstem: „Ona kocha chłopca tak bardzo, że chce, żeby ukradł jej oddech”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Machine Gun Kelly pokazuje backstage SNL

Wszystkie walentynkowe produkty od Machine Gun Kelly’ego możecie kupić TUTAJ. Ceny od 10 do 55 dolarów.

 

Machine Gun Kelly debiutuje jako reżyser. Od razu z imponującym wynikiem

W sieci można oglądać zrealizowany przez rapera film „Downfalls High”, w którym pojawia się m.in. znana z serialu „Euforia” Sydney Sweeney. Film zanotował imponujący wynik w premierowy weekend.

SPRAWDŹ TAKŻE: Machine Gun Kelly pokazał intymne zdjęcie z Megan Fox

Machine Gun Kelly pełni nie tylko rolę reżysera, ale i narratora, wspólnie z Travisem Barkerem. W 49-minutowym „Downfalls High” możemy oglądać Sydney Sweeney, Chase’a Hudsona (Lil Huddy) oraz gości muzycznych: blackbeara, Ianna Diora oraz Trippie Redda.

„Downfalls High” miało swoją premierę na Facebooku, gdzie zgromadziło imponującą liczbę 16 mln wyświetleń. Teraz film jest dostępny także na YouTube:

W 2020 roku Machine Gun Kelly wydał świetnie przyjęty album „Tickets to My Downfall”, który zadebiutował na szczycie Billboard 200. Na krążek trafiły m.in. takie hity jak „bloody valentine” czy „my ex’s best friend”.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This