Madonna po niespełna pół roku rozstała się z młodszym o 41 lat modelem

Wokalistka "przeżywa teraz gorszy okres".


2023.02.25

opublikował:

Madonna po niespełna pół roku rozstała się z młodszym o 41 lat modelem

fot. kadr z wideo

Wygląda na to, że po zaledwie pięciu miesiącach Madonna rozstała się z 23-letnim modelem Andrew Darnellem. Serwis Page Six poinformował, że artystka boleśnie przeżyła zakończenie związku nie tyle ze względu na uczucie, którym darzyła partnera, ale na moment, w którym do tego doszło. Związek rozpadł się w czasie, w którym na Madonnę spadła fala hejtu po tym, jak zaprezentowała na gali Grammy nowy wizerunek.

Madonna nie traktowała tej relacji zbyt poważnie, więc to nie tak, że ma teraz złamane serce. Po prostu do rozstania doszło w bardzo nieodpowiednim momencie. Przeżywa teraz gorszy okres, zaczęła wątpić w siebie. Bardzo dobrze bawiła się z Andrew, ale to nie była miłość – donosi Page Six, powołując się na swojego informatora.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrew Darnell (@almightywulf)

Pojawienie się Madonny na tegorocznej gali Grammy wzbudziło ogromne poruszenie. Niestety, nie był to szum, o jakim marzyłaby wokalistka, ponieważ większość komentarzy skupiała się na jej dziwnie zdeformowanej twarzy. Gwiazda odpowiedziała na drwiny oświadczeniem, w którym ubolewała nad tym, że uwaga większości odbiorców skupiła się nie na tym, co miała do przekazania podczas gali, ale na jej wyglądzie.

– Zamiast skupić się na tym, o czym mówiłam w swoim przemówieniu, o byciu nieustraszonym, o walce o swoją wiarygodność, wielu zdecydowało, że jedynym interesującym ich tematem są zbliżenia na moją twarz wykonane dalekosiężnym obiektywem. Takie coś zdeformowałoby każdą twarz. Raz jeszcze muszę mierzyć się z ageizmem i mizoginią, które przesiąkają świat, w którym żyjemy. Świat nie chce celebrować kobiet, gdy przekroczą 45 lat. Świat czuję potrzebę, aby ukarać taką kobietę, jeżeli dalej chciałaby być silna, pracowita i żądna przygód – skomentowała.

Tagi


Polecane

Share This