Madonna wróciła na scenę i już wywołała kontrowersje

Wokalistka opowiedziała o tym, co musiała robić w młodości, by wziąć prysznic.


2023.10.19

opublikował:

Madonna wróciła na scenę i już wywołała kontrowersje

Po przerwie wymuszonej problemami zdrowotnymi Madonna wróciła na scenę. Wczoraj w Londynie odbył się pierwszy koncert The Celebration Tour. Następny wokalistka ma zaplanowany na sobotę. Gwiazda wystąpi wówczas w sąsiadującym z Antwerpią belgijskim mieście Merksem.

Już pierwszy koncert tournee artystki przyniósł mocne i kontrowersyjne wyznanie. Wiemy, że w młodości sytuacja materialna artystki była bardzo trudna. Kiedy w 1978 r. wokalistka przyjechała do Nowego Jorku, w kieszeni miała zaledwie 35 dolarów. Żeby przeżyć, musiała się uciekać do robienia rzeczy, na które często nie miała ochoty.

Będąc w pierwszym zespole, byłam totalnie spłukana, a do tego głodna. Nie zarabiałam ani centa, ale wiedziałam, że wszystko przede mną, dzięki Bogu! Mieszkałam wtedy w miejscu, w którym wraz z zespołem mieliśmy próby i które współdzieliliśmy z trzema innymi grupami. Nie miałam możliwości wzięcia kąpieli, czy prysznica… Spotykałam się więc z mężczyznami, którzy mieli prysznice i wanny. Kiedy się poznawaliśmy i myślałam, że są uroczy, szybko sprowadzałam konwersację do pytania: „mieszkasz sam?”. Oni zazwyczaj mówili, że tak. Pytałam, czy mają wannę i sugerowałam, że powinniśmy wybrać się na kolację – mówiła artystka.

Finalnie jednak zawsze przychodził czas zapłaty za kąpiel. – Koniec końców było tak – obciąganie za prysznic – przyznała.

Tagi


Polecane

Share This