Magiczny realizm w najnowszym vlogu club2020

Na ekranie m.in. Taco Hemingway, OIO i Young Leosia.


2023.02.14

opublikował:

Magiczny realizm w najnowszym vlogu club2020

fot. mat. pras.

W piątym odcinku serii dokumentalnej ekipa club2020 finalizuje prace nad wspólną płytą. W przedostatniej części cyklu wystąpili Taco Hemingway, Otsochodzi, OKI, Young Igi, Young Leosia, Margaret, schafter, HAŁASTRA, Łajzol, Dwa Sławy, CatchUp, Mielzky, Atutowy i LOAA.

Seria utrzymana w konwencji behind the scenes to nie lada gratka dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. W piątym odcinku cyklu ponownie gościmy w trójmiejskim Plenum, gdzie w spontanicznej i wyluzowanej atmosferze wspomniani wyżej twórcy finalizują prace nad club2020. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

Sceny studyjnych zmagań przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.

W najbliższy czwartek opublikowany zostanie już szósty singiel z nadchodzącej płyty. Na club2020.co wciąż trwa preorder ostatniego dropu club2020 – tym razem ze standardową okładką – ale wzbogaconego o limitowany i niedostępny w sprzedaży sklepowej mixtape. Premiera całego albumu już 10 marca nakładem 2020 label.

Polecane

Share This