Major: „Zielony i biały mam lepszy niż Kodak”

Major i Kaz Bałagane łączą siły w singlu "Finka".


2021.04.30

opublikował:

Major: „Zielony i biały mam lepszy niż Kodak”

fot. YouTube

„Życie la vida loca, mam plan, jak spędzić dzisiaj dzień, kupię sobie Glocka i strzelę komuś prosto w łeb” – nawijał udostępnionym przed tygodniem kawałku „La vida loca” Major. Dzisiejsza premiera – „Finka” z gościnnym udziałem Kaza Bałagane, to kolejny numer z przekazem adresowanym zdecydowanie do dorosłego odbiorcy.

„Finka” jest czwartym singlem zapowiadającym krążek „Klepsydra” i drugim z udziałem gościa. Wcześniej w kawałku „Znajdę sposób” mogliśmy usłyszeć Kabe.

W sklepie wytwórni Wiadomo trwa przedsprzedaż materiału. Label informuje, że nakład edycji specjalnej się kończy, więc warto się spieszyć. Premierę sklepową zaplanowano na 14 maja, wytwórnia obiecuje dołożyć wszelkich starań, by preorderowicze otrzymali do tego czasu swoje egzemplarze.

Sprawdź także: „Ogień w żyłach” – Sarius i Baranovski na fantastycznym bicie Czarnego HIFI

Dlaczego warto sięgnąć po edycję specjalną? Wiadomo przygotowało nowoczesną oprawa digipak DVD wzbogaconą o efekt soft touch, hologramy i lakier wybiórczy uv. Wewnątrz znajdziecie 24-stronicową książeczkę ze zdjęciami i tekstami piosenek, pakiet wysokiej jakości holograficznych naklejek oraz drugie CD (kopia zapasowa). Kopia ”Klepsydry” wygląda jak mini płyta winylowa i jest po to, byś mógł/mogła słuchać albumu w kilku miejscach bez wyciągania krążka z odtwarzacza. Możesz również sprawić niespodziankę i podarować ją komuś bliskiemu. Na albumie znajduje się 10 premierowych numerów plus dwa bonusowe tracki.

Major – „Klepsydra” – tracklista:

1. „Klepsydra” (prod. Newlight$)
2. „La vida loca” (prod. Worek x moody scrag)
3. „Finka” ft. Kaz Bałagane (prod. Matheo)
4. „Zegar” ft. Kony (prod. Newlight$)
5. „Znajdę sposób” ft. Kabe (prod. Ślimak)
6. „Nie czekam” (prod. Ślimak)
7. „1996” ft. Sawa (prod. Sergiusz)
8. „Doba” (prod. Kubi Producent)
9. „Deszcz” (prod. Leśny x Foxs)
10. „Słońce” feat. Kizo (prod. Matheo)
11. „Skarb” (prod. Ślimak)
12. „Bam bam” (prod. Newlight$)

Polecane

Share This