Malik Montana: „Bardzo kocham kobiety i dziękuję wam za motywację”

Raper przyznał, że po starciu z feministką on i jego fani dostają pogróżki.


2020.04.20

opublikował:

Malik Montana: „Bardzo kocham kobiety i dziękuję wam za motywację”

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Kolejna odsłona starcia Malika Montany z feministkami. Po tym jak raper wdał się w przepychankę z Oliwią Trybus, przyznał, że stał się celem ataków feministek. Wcześniej Malik przeprosił wszystkie kobiety, które mogły poczuć się urażone jego wcześniejszymi wypowiedziami.

– Ten dzisiejszy live naprawdę otworzył mi oczy, chciałbym wykładać na uczelniach. Jeśli jakaś kobieta czuje się urażona czy obrażona przeze mnie, to przepraszam bardzo. Bardzo kocham kobiety i dziękuję wam za motywacje. Kocham, ściskam – Malik z lekko nadmiernym popędem seksualnym, czytaj seksista. Nie złośćcie się na mnie – pisał po instagramowej rozmowie z fanami artysta.

Przeprosiny jak widać nie pomogły, bo po kilkunastu godzinach raper poinformował fanów, że jest ofiarą ataków w sieci.

Otrzymuję groźby od chorych psychicznie kobiet (feministek) i jakichś zniewieściałych typów. Co najgorsze atakują moich fanów – napisał w stories na Instagramie raper.

Raper broniąc się, jednocześnie atakuje ruch feministyczny, nazywając go „chorobą psychiczną”. Jednocześnie argumenty osób mówiących o braku równouprawnienia artysta kontruje grafiką, na której znalazły się kobiety piastujące najważniejsze stanowiska w Niemczech, Norwegii, Danii czy Nowej Zelandii

Feministki utwierdzają w przekonaniu, że to o co walczą, czyli ich ideologia to choroba psychiczna – stwierdza Malik.

 

Polecane

Share This