Malik Montana przedstawia gości. Gruba ksywka na start

Liczyliśmy, że Malik zaprosi artystów z topu i nie zawiedliśmy się.


2023.02.06

opublikował:

Malik Montana przedstawia gości. Gruba ksywka na start

fot. mat. pras.

W ostatnich dniach stycznia ruszyła przedsprzedaż nowego albumu Malika Montany. „Adwokat Diabła” jest dostępny jedynie w postaci boksów wycenionych na 249,99 i 449,99 pln. Pierwsza wersja zawiera pięć gadżetów, druga o dwa więcej i GM2L zaznacza, że są to „dodatki premium”. Tydzień po odpaleniu preorderu wydawnictwo pokryło się złotem, choć w tym przypadku mówimy o połączeniu przedsprzedaży i wyników w serwisach streamingowych.

Nie znamy jeszcze tracklisty „Adwokata Diabła”, ale w sieci póki co pojawiły się dwa oficjalne single – solowy „Adwokat Diabła intro” oraz „OMDB”, w którym gospodarz połączył siły z Szamzem. Tym samym podopieczny szefa GM2L jest pierwszym ujawnionym przez niego gościem. Teraz czas na drugą ksywkę. Artysta poinformował, że na jego nowym krążku usłyszymy 20-letnią gwiazdę z Memphis – NLE Choppę. Choppa to jedna z najgorętszych obecnie ksywek na amerykańskiej scenie, jego wydany w 2020 r. album „Top Shotta” pokrył się złotem i dotarł do dziesiątego miejsca listy Billboardu.

Wiedzieliśmy, że po Maliku można się spodziewać topowych gości i nie zawiedliśmy się. „Adwokat Diabła” trafi na rynek 10 marca.

Polecane

Share This