Malik Montana tłumaczy dlaczego feminizm nie ma racji bytu w 2020 roku

Raper jednocześnie apeluje do fanów


2020.04.20

opublikował:

Malik Montana tłumaczy dlaczego feminizm nie ma racji bytu w 2020 roku

Foto: K. Makurat

Po tym jak Malik Montana wdał się w przepychankę z aktywistką i feministą na Instagramie, przyznał, że stał się celem ostrych ataków tej grupy społecznej. Raperowi obrywa się za jego poglądy dotyczące równouprawnienia. Pomimo, że przeprosił wszystkie kobiety, które mogły poczuć się urażone jego wypowiedziami to wciąż pojawiają się negatywne komentarze na jego temat. Co gorsza, atakowani byli także fani muzyka. Opowiedział o tym na swoim InstaStory.

Sprawdź także: Malik Montana: „Bardzo kocham kobiety i dziękuję wam za motywację”

Teraz po raz kolejny odniósł się do sprawy na swoim InstaStory. Poprosił on swoich fanów o to, żeby nie obrażali feministek i zachowywali się kulturalnie.

Chciałbym, abyście nie komentowali w brzydki sposób tych wszystkich wpisów, które te zgorzkniałe kobiety zamieszczają. Przestańcie robić to w ten sposób, bo szerzy to negatywną energię i jest nikomu niepotrzebne – powiedział Malik Montana – W 2020 roku z moich obserwacji, z tego co ja przeżyłem i widzę, to jest stuprocentowe równouprawnienie kobiet. Stąd moje stwierdzenie, że feminizm w 2020 roku nie ma racji bytu – podkreślił.

Jakiś czas później raper poinformował fanów, że wciąż dostaje przeróżne wiadomości od „jakichś zniewieściałych typów”.

Wciąż otrzymuję wiadomości od jakichś zniewieściałych typów. Nie wiem czy bardziej kobietami są oni, czy te kobiety co wyglądają jakby nie ogoliły nóg i pach – zaapelował Malik – Prośba do was taka: nie reagujcie i nie róbcie tego w ten sposób jak oni. Pokażmy wyższość i klasę, My jesteśmy mimo wszystko jednak kulturalnymi ludźmi i w ten sposób się nie zachowujemy – zaapelował do fanów – Stado jakichś dziwnych istot – dodał na koniec.

Polecane

Share This