Malik Montana w Fame MMA? Raper odpowiada


2020.11.17

opublikował:

Malik Montana w Fame MMA? Raper odpowiada

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Sporty walki zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród raperów, ale od pewnego czasu obserwujemy boom zainteresowania nimi. Tylko na najbliższej gali Fame MMA w oktagonie zobaczymy trzech raperów, walki z udziałem raperów oglądaliśmy już m.in. podczas gal KSW, FEN czy FFF. Czy wkrótce do oktagonu wejdzie także Malik Montana?

Raper pojawiał się już na galach Fame MMA, ale z krótkimi koncertami, nie w roli fightera. Na jego profilach w mediach społecznościowych od czasu do czasu pojawiają się materiały z treningów, dlatego fani pytają, czy oznacza to, że artysta zdecyduje się wkrótce spróbować swoich sił w walce. Raper stanowczo temu zaprzecza i tłumaczy, dlaczego ćwiczy.

Sprawdź też: Malik Montana nie chce dofinansowania, ale prosi rząd o coś innego

Dostaję masę zapytań od Was, czy szykuję się na jakąś walkę. Aby uciąć wszelkie spekulacje, odpowiem na to raz: nie, nie planuję, nie szykuję się. Po prostu czuję potrzebę ruchu. Mam taką możliwość, wszyscy w moim otoczeniu coś tam trenują, więc sobie po prostu na doczepkę doskakuję i jest ekstra – mówi o opublikowanym w stories na Instagramie nagraniu Malik.

Polecane


Share This