Malik Montana wszedł na ladę w McDonald’s i zaczął tańczyć

Raper powiedział ostatnio, że potrzebuje nowych hejterów. Chyba właśnie zaczął ich poszukiwać.


2023.03.28

opublikował:

Malik Montana wszedł na ladę w McDonald’s i zaczął tańczyć

fot. mat. pras.

Malik Montana bez wątpienia należy do grona najbardziej kontrowersyjnych artystów na polskiej scenie rapowej. Artysta nie stroni od kontrowersji, przeciwnie – ma dużą łatwość w prowokowaniu tematów do dyskusji na jego temat.

Kilka dni po premierze „Adwokata Diabła” Malik stwierdził, że potrzebuje nowych hejterów, bo dotychczasowi zostali jego fanami. Wygląda na to, że raper postanowił poszukać nowych przeciwników, decydując się na z góry skazany na krytykę ruch. Artysta opublikował na tiktokowym profilu nagranie, na którym możemy zobaczyć go wchodzącego na ladę w McDonald’s i tańczącego na niej. Po reakcjach pracowników widać, że nie było to zaplanowane przedsięwzięcie. W sieci dominują negatywne reakcje.

Efekt zasięgowy zdecydowanie został osiągnięty. Wideo ma już ponad 2 mln odsłon i pod względem popularności goni mający o milion więcej styczniowy film, na którym Malik wszedł do sklepu na stacji benzynowej z plikiem banknotów, a po chwili wyrwał pracownikowi mopa i zaczął sprzątać podłogę. Oba filmy znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This