Malik Montana wystąpi na PGE Narodowym


2022.02.22

opublikował:

Malik Montana wystąpi na PGE Narodowym

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kolejny rapowy artysta na PGE Narodowym w Warszawie, choć nie na solowym koncercie. Line-up tegorocznej edycji imprezy Roztańczony PGE Narodowy otwiera Malik Montana. Raper pojawi się na stadionie 24 września. – Po tym locie będzie jetlag – komentują organizatorzy, nawiązując do tytułu niedawnego singla Malika.

Roztańczony PGE Narodowy to impreza kilkuletnią już tradycją, na której w przeszłości występowali m.in. Kubańczyk, Popek, Filipek, Vixen, KBleax, Cleo, Michał Wiśniewski, Maryla Rodowicz oraz szereg gwiazd disco polo. Jak będzie wyglądał tegoroczny line-up? Z informacji opublikowanej przy okazji ujawnienia pierwszej gwiazdy wynika, że organizatorzy chcą zmienić formułę wydarzenia.

Największy festiwal muzyki tanecznej w Polsce tym razem w innej odsłonie niż wcześniej. Już 24 września 2022 roku na PGE Narodowym zobaczycie gwiazdy, które biją rekordy popularności. Na jednej scenie staną ikony muzyki nowoczesnej i rozrywkowej, o które tak bardzo prosiliście nas w wiadomościach i na mediach społecznościowych – czytamy na stronie eBilet.pl, na której można kupić wejściówki na wydarzenie.

Polecane

Share This