Malik Montana zapowiada wydanie albumu najlepszej polskiej raperki

Raper odpowiedział na pytania fanów


2021.07.01

opublikował:

Malik Montana zapowiada wydanie albumu najlepszej polskiej raperki

Foto: K. Makurat

Podczas ostatniego Q&A Malik Montana odpowiedział na pytania fanów. Część z nich dotyczyła jego wytwórni GML2 i jej planów wydawniczych.

Malik zapowiedział, że już wkrótce ogłosi kolejnych graczy, wydających dla jego labelu. Pytany o najlepszą jego zdaniem polską raperkę, zapowiedział, że dopiero ją usłyszymy i wyda ona krążek w barwach GML2.

Jakby tego było mało, Montana pytany o projekt, z którego jest najbardziej dumny, napisał, że jest nim jego nadchodzący album.

– Jestem mega dumny z rozwoju, który zrobiłem an przestrzeni ostatniego roku. Każdy, kto usłyszał album albo poszczególne kawałki mówi, że to next level – stwierdził Malik.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Malik Montana zapowiedział, że na pierwszej gali HIGH League zobaczymy Lexy Chaplin, byłą członkinię Teamu X, która od roku z powodzeniem działa na własną rękę.

– Najbardziej wyczekiwany debiut wśród influencerek młodego pokolenia – zachwala swoją nową podopieczną Highleague.

Obok Lexy w barwach Highleague walczyć będą także Lil Masti i Młody Czuux. Pierwsza gala federacji Malika ma się odbyć jeszcze w te wakacje, ale na jej konkretny termin musimy jeszcze poczekać.

 

Polecane

Share This