Malik nie widzi sensu w nagrywaniu dissów. „Jak mam do kogoś problem, to sobie pójdę”

"Niektórzy ludzie, którzy mieli ze mną styczność, wiedzą, jak to wygląda".


2023.01.23

opublikował:

Malik nie widzi sensu w nagrywaniu dissów. „Jak mam do kogoś problem, to sobie pójdę”

fot. mat. pras.

Gabi Drzewiecka i Agnieszka Woźniak-Starak poinformowały na początku roku, że ruszają z własnym youtube’owym projektem. Panie założyły kanał trójkąt, na którym mają się pojawiać przeprowadzane przez nie rozmowy. Pierwszym gościem dziennikarek jest Malik Montana, który opowiadał m.in. o real talku w swoich utworach i kondycji polskiego hip-hopu. Artysta przyznał m.in., że w nie jest już zainteresowany dissowaniem kogokolwiek, ponieważ jego zdaniem nie ma to najmniejszego sensu.

Dla mnie dissowanie raperów nie jest fajne z prostego powodu – w 2023 r. wszystko inne niż zarabianie wspólnie pieniędzy, jeśli chodzi o raperów i muzykę, nie jest cool. W sensie to jest dla mnie takie played-out już. Jak mam do kogoś problem, to sobie pójdę. Niektórzy ludzie, którzy mieli ze mną styczność, wiedzą, jak to wygląda. Jak coś się na kogoś mówi, to trzeba mieć świadomość, że nadejdzie ten moment, w którym przyjdę, zapukam i powiem: „powiedz mi to w twarz” – powiedział Malik.

Jak się jest normalnym chłopakiem, to się wie, że o pewnych rzeczach na kamerach po prostu się nie mówi. Albo się o tym wie, albo się nie wie i jest się kasztanem – dodał raper.

Malik zapowiedział w piątek nowy album zatytułowany „Adwokat Diabła”. Pierwszy singiel jest już dostępny, w piątek ma ruszyć preorder.

Polecane

Share This