Malik przedstawił kolejnego zawodnika HIGH League. To znany, polski TikToker

Jeden z najpopularniejszych polskich influencerów na TikToku wejdzie do klatki


2021.07.05

opublikował:

Malik przedstawił kolejnego zawodnika HIGH League. To znany, polski TikToker

Malik Montana nie zwalnia tempa od kiedy zapowiedział, że pierwsza gala HIGH League odbędzie się jeszcze w te wakacje. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że do klatki federacji Malika wejdzie przedstawiciel GM2L – Josef Bratan, a już dziś HIGH League ogłosiło kolejnego zawodnika. Jest nim Cesarz Narcyz, TikToker, którego obserwuje 1.4 miliona fanów. Jego filmy na TikToku zebrały ponad 57 milionów polubień. Na razie nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem Gabriela Tadeusza Bystrzyckiego a.k.a. Cesarza Narcyza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez HIGH League (@highleague_official)

 

 

– Pomysł na HIGH League narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie, że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – powiedział Malik ogłaszając start HIGH Leauge.

Do tej porty, do teamu HIGH LEAGUE dołączyli, Lil Masti, Lexy Chaplin, Piotr „czuuX” Czupryn, Josef Bratan i Cesarz Narcyz.

Polecane

Share This