Malik ujawnia pierwsze dodatki do preorderów. Alberto komentuje

Właściwie na razie trudno mówić o dodatkach.


2023.02.14

opublikował:

Malik ujawnia pierwsze dodatki do preorderów. Alberto komentuje

fot. mat. pras.

Na miesiąc przed premierą „Adwokat Diabła” Malika Montany pokrył się platyną. W sklepie GM2L trwa przedsprzedaż wydawnictwa, które pojawi się jedynie w formie boksu. Za jego standardowy wydanie trzeba zapłacić 249,99 zł, wersja premium jest o 200 zł droższa.

Raper obiecywał niedawno, że wkrótce podzieli się ze słuchaczami informacjami o zawartości boksów i właśnie poznaliśmy pierwszy z dodatków. Jest nim… szansa na wygranie jednego z dwóch luksusowych zegarków.

– Tylko cztery proste kroki dzielą Cię od tego, żeby wziąć udział w konkursie, w którym to właśnie Ty możesz okazać się zwycięzcą i otrzymać w prezencie ekskluzywny zegarek. Co zrobić, żeby zgarnąć jedną z dwóch niespodzianek? Zamów preorder standard box lub preorder premium box na stronie gm2l.co. Może to właśnie do Ciebie zadzwonimy i zadamy konkursowe pytanie, na które jeśli odpowiesz, wygrasz zegarek – czytamy na instagramowym profilu GM2L.

Zakup wersji premium upoważnia do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest zegarek marki Rolex Datejust. Ci, którzy zdecydują się na tańszą opcję, mają szansę wygrać Breitlinga.

Informacja o konkursie pojawiła się także na profilu Malika. Pod postem odniósł się do niej Alberto, zapowiadając, że chętnie weźmie udziałw konkursie.

– Jak tak stawiasz sprawę mordzia, to ja w to wchodzę! Ryzyko niewielkie, wiec zamówię kilka boxów, to może trafię tego Roleksa, zanim ktoś mi go sprzątnie sprzed nosa! A jak nie to pozostanie mi przynajmniej dobra muzyka – napisał Alberto.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez GM2L (@gm2l.co)

Polecane

Share This