Małpa wskazał swoich ulubionych aktywnych raperów z polskiej sceny

Artysta wypowiedział się też gorzko i idei freak fightów.


2022.09.25

opublikował:

Małpa wskazał swoich ulubionych aktywnych raperów z polskiej sceny

fot. P. Tarasewicz

Po zakończeniu promocji albumu „Bóg nie gra w kości” Małpa zdecydowanie ograniczył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Artysta zorganizował jednak Q&A, obiecując, że postara się, by nowy krążek ujrzał światło dzienne wcześniej niż za trzy lata (taki odstęp dzielił „BLUR” i ostatnią płytę). Artysta odniósł się także do idei freak fightów i wymienił trzech ulubionych aktywnych raperów z polskiej sceny.

Ta lista jutro pewnie będzie wyglądała inaczej, ale na teraz Pezet, donGURALesko i Włodi. Kolejność przypadkowa – napisał artysta.

Trudno nam sobie wyobrazić Małpę w oktagonie na freakowej gali, niemniej pytania o to, czy raper wziąłby udział w takim przedsięwzięciu, także się pojawiają. Jak reaguje Małpa?

Życie nauczyło mnie by nigdy nie mówić nigdy natomiast teraz zdecydowanie nie. Robienie przypałowej rozrywki to nie dla mnie. BTW, zabawni są ci, którzy swój udział w walkach usprawiedliwiają „chęcią sprawdzenia się w oktagonie”. Obecnie prawdopodobnie w każdym mieście powiatowym organizowane są amatorskie zawody MMA i jeśli ktoś faktycznie chciałby robić to dla sportu, to mógłby to robić tam. Jeśli natomiast robi to dla kasy, to powinien mieć jaja, by o tym powiedzieć, bo nie ma nic złego w chęci zarobienia. Jest natomiast coś złego we wciskaniu ludziom bajek i dopisywaniu do tego jakiejś głębszej filozofii o pracy nad sobą – ocenił artysta.

Polecane

Share This