Małpa wyjaśnia, dlaczego w jego nowym singlu zabrakło Ostrego

Raper dzieli się także uroczą historią sprzed lat związaną z Ostrym.


2022.04.26

opublikował:

Małpa wyjaśnia, dlaczego w jego nowym singlu zabrakło Ostrego

fot. P. Tarasewicz

W piątek do sklepów trafi nowy album Małpy zatytułowany „Bóg nie gra w kości”. W ubiegłym tygodniu raper podzielił się nowym singlem „Pamiętaj kto 2”, w którym oddał cześć weteranom polskiego hip-hopu. W kawałku artysta przywołuje starych mistrzów, dzięki którym pokochał rap. Na ekranie pojawili się m.in. Pezet, Włodi, Onar, Eldo, Jotuze, Tede, Koras, Pono i inni. Mimo sporego nagromadzenia ważnych dla polskiej sceny artystów, niektórych zabrakło zarówno w teledysku, jak i w tekście piosenki. Wielkim nieobecnym jest O.S.T.R., co Małpa tłumaczy w następujący sposób:

Jak najbardziej powinien się tam znaleźć, pisałem ten tekst dość impulsywnie, dziś myślę, że być może powinienem podejść do sprawy bardziej metodycznie i zacząć od sporządzenia listy osób/ekip, aby o nikim nie zapomnieć. Cóż, emocje czasami zaciemniają obraz.

Raper podzielił się przy okazji z fanami uroczą historią z Ostrym w roli głównej.

Z Adamem wiąże się jedno z moich najfajniejszych rapowych wspomnień. W latach 2011-2014 ciężko chorowałem, musieliśmy odwoływać koncerty, dużo czasu przeleżałem w łóżku. O.S.T.R. z ekipą grali pewnego dnia koncert w Toruniu, planowałem się wybrać, ale kiepsko się poczułem i musiałem zostać w domu. Adam dowiedział się od Jinksa o mojej sytuacji i postanowił odwiedzić mnie z Haemem w domu. Mieszkałem wtedy jeszcze z tatą i siostrą, gdy powiedziałem im, że jedzie do nas O.S.T.R., w chacie nastała panika. Szybkie sprzątanie, odmrażanie bigosu, przygotowywanie kolacji itd. Adam był wtedy największą gwiazdą w polskim rapie, mimo tego, że był chwilą przed koncertem, znalazł chwilę, by mnie odwiedzić i chwilę pogadać. Piękne wspomnienie – napisał raper.

 

Polecane

Share This