Mama Selita w Aloha Entertainment

Mama Selita wyda płytę we współpracy z Aloha Entertainment.


2012.01.16

opublikował:

Mama Selita w Aloha Entertainment

W lutym tego roku nakładem Aloha Entertainment, ukaże się długo oczekiwana, debiutancka płyta zespołu Mama Selita. Album będzie zatytułowany „3,2,1…!”

Na krążku znajdzie się dziesięć autorskich kompozycji. Cześć materiału może być już znana fanom zespołów, ponieważ utwory z płyty pojawiały się już na ubiegłorocznych koncertach zespołu.

– Działamy w starym, sprawdzonym przez wielu artystów, stylu. Nasze kompozycje najpierw nagrywaliśmy w zespołowym studiu. Następnie kawałki były konfrontowane z publicznością na koncertach. Kolejnym etapem było powtórne nagranie materiału w studiu S7 w Piasecznie. Materiał został zarejestrowany na setkę, czyli nagrywaliśmy wszyscy  w jednym momencie w odseparowanych pomieszczeniach. Chcieliśmy by nasza muzyka nie straciła energii, którą prezentujemy na koncertach – mówi basista Herbert Makuch.

Za ostateczne brzmienie materiału odpowiada Marcin Bors, laureat Fryderyka, znany między innymi ze współpracy z Kasią Nosowską czy Moniką Brodką.

Mama Selita to warszawski kwartet, którego żywiołowe koncerty gromadzą liczną publiczność. Zespół, oprócz kilkuset koncertów w całej Polsce, ma na swoim koncie udział w festiwalach za granicami kraju, między innymi podczas tegorocznego „Rock for People“ w Czechach i na słynnym Square od Fame, Wembely Arena w Londynie.

Aloha Entertainment to wydawnictwo muzyczne i marka odzieżowa prowadzona przez Michała „Procentee” Kosiorowskiego osobowość polskiej sceny hip-hop. Nakładem Aloha ukazał się ostatnio trzypłytowy album „Aloha 40%”.

Polecane

Share This