Manager Kultu komentuje stan zdrowia Kazika

Grupa musiała odwołać występy przez problemy wokalisty.


2021.06.17

opublikował:

Manager Kultu komentuje stan zdrowia Kazika

fot. fb.com/kultoficjalnie

Po tym jak Kult z powodu problemów zdrowotnych Kazika musiał przełożyć dwa koncerty, fani zaczęli się niepokoić. Dziś mamy dobre wieści – zespół poinformował, że jutro wróci na scenę, by wystąpić w Poznaniu.

Drodzy… bardzo nie lubimy przekazywać takich informacji… jednak niestety, z powodu nagłej niedyspozycji wokalnej Kazika, jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy (16 czerwca) koncert Kult Akustik w łódzkim Klubie Wytwórnia, a także zaplanowany na dzień później koncert w CKK Jordanki w Toruniu.

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze – komentował w oficjalnym komunikacie zespół.

Wczoraj na facebookowym profilu Kultu pojawiło się zdjęcie Kazika w masce tlenowej opatrzone podpisem „walka trwa”. Manager grupy skomentował stan zdrowia wokalisty w rozmowie z NaTemat.pl.

Wpis „walka trwa” na naszym Facebooku dotyczy walki o doprowadzenie piątkowego koncertu do skutku. Kazik czuje się dobrze, nic specjalnego się nie dzieje. Ludzie łączą wszystko z koronawirusem, nadinterpretują sytuację, tak jakby nie było innych chorób. W Lublinie przerwał koncert po trzech piosenkach, bo siadł mu głos. Ratowaliśmy sytuację na bieżąco i koncert został dograny. Niestety musieliśmy odwołać dwa następne występy, bo trzeba dbać o jego głos. W tej chwili walczymy o koncert piątkowy – uspokajał Piotr Wieteska.

Kult wystąpi jutro o 20.00 na Lotnisku Poznań-Ławica Zespół podał też nowe daty przełożonych koncertów. Kult zawita do Łodzi 21 czerwca (19.00, Wytwórnia), a do Torunia 26 czerwca (19.00, CKK Jordanki).

Polecane

Share This