Marcin Najman broni Fabijańskiego. „Przestańcie go dojeżdżać”

Najman odnosi się do śmierci Murana.


2023.02.09

opublikował:

Marcin Najman broni Fabijańskiego. „Przestańcie go dojeżdżać”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Wczorajsza informacja o śmierci poruszyła nie tylko środowiska skupione wokół freak fightów. Ciało 29-latka znaleziono w jego mieszkaniu po tym, jak członek rodziny zawodnika i aktora powiadomił służby, że nie może się z nim skontaktować.

Marcin Najman zwraca uwagę na podobieństwa między śmiercią Murana i Dawida Ozdoby. Obaj byli celami licznych ataków hejterów. El Testosteron podkreśla szkodliwość tego zjawiska i prosi, widzowie odpuścili Sebastianowi Fabijańskiemu, który po wejściu do świata freak fightów stał się dla dużego odsetka publiczności wrogiem numer jeden.

Każde odejście młodego człowieka z tego świata jest tragedią. Chciałbym uczulić was na jedną rzecz. Dostrzegam pewne analogię w tym, co wydarzyło się z Dawidem Ozdobą i z tym, co wydarzyło się z Mateuszem Murańskim. Znałem ich osobiście, ale na myśl jakoś dziwnie przyszedł mi ktoś inny. Ktoś kto od niedawna funkcjonuje w przestrzeni freak fightów – Sebastian Fabijański. Naprawdę zastanówcie się dwa razy, jak kogoś dojeżdżacie w internecie. Dla was to tylko świat wirtualny, a ktoś tę żółć wylewa. Wy sobie to napiszecie i idziecie robić swoje, a ten jeden człowiek zostaje z tym bagażem w życiu realnym i nie każdy jest w stanie wytrzymać to psychicznie. Są ludzie tacy jak ja, których naprawdę niewiele rusza, jeśli chodzi o hejty, ale są również ludzie, którzy mają nieco słabszą konstrukcję i oni jak widać nie zawsze to wytrzymują. Dlatego bardzo was proszę, spróbujcie zastanowić się nad tym, co wam teraz powiedziałem i przestańcie dojeżdżać Sebastiana Fabijańskiego – zaapelował do swoich widzów Najman.

Przypominamy, że na High League 6 miało dojść do pojedynku Najmana z Jackiem Murańskim, ojcem Mateusza. Nie wiadomo, czy w obliczu wczorajszych wydarzeń walka dojdzie do skutku.

Polecane

Share This