Marcin Najman chce Araba w MMA-VIP

Artysta skomentował zaproszenie.


2022.01.14

opublikował:

Marcin Najman chce Araba w MMA-VIP

fot. kadr z wideo

Arab ma na koncie trzy pojedynki w barwach Fame MMA i trzy zwycięstwa. Artysta uchodzi za jednego z najmocniejszych zawodników federacji, trudno więc się dziwić, że „przejęcie” go byłoby gratką dla konkurentów. Marcin Najman chętnie zobaczyłby Araba w szeregach MMA-VIP. Co na to raper?

Przed chwilą zapytał mnie włodarz, czy chciałbym się bić z takim weteranem wagi ciężkiej, że on nie ma się z kim bić. Trochę byłoby z motyką na słońce. Na razie nie mam pojęcia. W tym momencie jestem zawodnikiem Fame MMA, zakontraktowanym. Zobaczymy – mówił w wywiadzie dla TVReklama Arab.

Artysta nie ukrywa, że chętnie zmierzyłby się ponownie z Pawłem Tyborskim, którego pokonał na Fame. Kto wie, może ich kolejne starcie odbędzie właśnie w barwach MMA-VIP.

Myślę, że na pewno Paweł odrobił lekcję i wyciągnął wnioski z naszej walki. Teraz byłoby to dobre wyzwanie. On ma dobrą stójkę, jest agresywny, ma dużo lepsze warunki fizyczne, jest wyższy, ma dłuższe kończyny, jest bitny, bije agresywnie. Myślę, że byłoby to sportowe wyzwanie – komplementował potencjalnego rywala artysta.

Polecane

Share This