Marcin Prokop porównał Edzia do Eminema. Problem w tym, że samego Eminema nazwał wcześniej „burakiem”

Dziennikarz wyjaśnia, dlaczego Em nie przypadł mu do gustu.


2024.04.18

opublikował:

Marcin Prokop porównał Edzia do Eminema. Problem w tym, że samego Eminema nazwał wcześniej „burakiem”

nstagram.com/_marcinprokop_

Edzio nawijał już w „Dzień Dobry TVN”, a na początku kwietnia pojawił się także w „Mam Talent”. Będący jednym z jurorów tego programu Marcin Prokop nie ukrywał, że raper przekonał go do siebie swoim występem.

Do tej pory myślałem, że królem rapu jest Eminem. Ja myślę, że przy tobie on jest powolnym ślimakiem – powiedział do Edzia Prokop.

Porównanie do Eminema z ust osłuchanego dziennikarza z pewnością jest dla Edzia dużym wyróżnieniem. Problem w tym, że o ile Prokop może faktycznie cenić skille Eminema, o nim jako człowieku ma nieco gorsze zdanie. Były naczelny „Machiny” nazwał kiedyś rapera z Detroit „burakiem”. Dlaczego? Marcin Prokop opowiedział o tym Łukaszowi Muszyńskiemu z Filmwebu.

Na imprezie, na której był gwiazdą, nie pozwalał dziennikarzom patrzeć sobie w oczy, co wydało mi się kompletnie idiotyczne. Byłem jedynym, który spojrzał mu w oczy i dzięki temu mogliśmy zamienić parę słów. Większość tych słów była niecenzuralna, słowo „burak” było najprzyjemniejszych z tych, które padło w tej dyskusji – wspominał Prokop.

Oczywiście w przypadku Edzia dziennikarz oceniał jedynie jego umiejętności, nie osobowość. Tym bardziej, że w tej drugiej kwestii nic nie wskazuje na to, by Prokop miał mieć o polskim freestyle’owcu złe zdanie.

„Przesłuchanie” z udziałem jurora „Mam Talent” znajdziecie tutaj.

Polecane

Share This