Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach i Piotr Kaczkowski współtworzą nową rozgłośnię


2020.10.05

opublikował:

Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach i Piotr Kaczkowski współtworzą nową rozgłośnię

Dużo mówi się ostatnio o Marku Niedźwieckim w kontekście jego powrotu na antenę. Dotychczas spekulowano, do której z istniejących rozgłośni dołączy dziennikarz, ale okazuje się, że ten postawił na całkowicie nową markę.

W serwisie Patronite ruszyła zbiórka na nową rozgłośnię internetową 357 (oczywiste nawiązanie do Myśliwieckiej 3/5/7). Obok Niedźwieckiego współtworzyć je będą także inni byli dziennikarze Trójki – m.in. Kuba Strzyczkowski, Piotr Stelmach i Piotr Kaczkowski. Rozgłośnia ma ruszyć jeszcze w tym roku. Na pokładzie ma się pojawić około 40 nazwisk, ale z przyczyn formalnych nie wszystkie możemy poznać już teraz.

Nie wszyscy jeszcze możemy się ujawnić. Biegną okresy wypowiedzenia, zakazy konkurencji – sami Państwo rozumieją… Ale przecież znają nas Państwo dobrze, doskonale też wiedzą, kto czeka pod kolejnymi kartami. Wystarczy przecież sprawdzić, kogo nie słychać – czytamy na profilu 357 na platformie Patronite.

Sprawdź też: Marek Niedźwiecki mówi o „śmierci Trójki”. Ostra reakcja Ministerstwa Aktywów Państwowych

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów.

Ponownie zebraliśmy sporą część naszego zespołu. Odchodziliśmy z radia w różnych latach, w różnych okolicznościach. A teraz wracamy – razem i na swoich warunkach – zapowiadają autorzy przedsięwzięcia.

Polecane

Share This