Mariah Carey pozwana przez siostrę


2021.02.03

opublikował:

Mariah Carey pozwana przez siostrę

foto: mat. pras.

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach – brzmi znane powiedzenie. Idealnie odnosi się ono do stosunków pomiędzy Mariah Carey, a jej siostrą Alison Carey. Ich stosunki od dawna są napięte i śmiało można stwierdzić, że kobiety nie pałają do siebie siostrzaną miłością. Jak donoszą amerykańskie media, Alison właśnie pozwała swoją siostrę i domaga się aż 1,25 miliona dolarów odszkodowania. Co takiego wydarzyło się między siostrami? Otóż Alison uważa, że ucierpiała emocjonalnie przez rewelacje, jakie Mariah napisała o niej w swojej książce „The Meaning of Mariah”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson łączą siły w świątecznych hicie

Mariah Carey wydała książkę w ubiegłym roku. Możemy w niej przeczytać, że Alison „podawała jej valium, próbowała zmusić ją do prostytucji i wylała na nią kubek gorącej herbaty, powodując oparzenia trzeciego stopnia” kiedy gwiazda muzyki miała 12 lat. Alison Carey zdementowała opisane przez Mariah wydarzenia i nazwała je pomówieniami. Uważa, że siostra korzystając ze swoich przywilejów stawia ją w bardzo niekorzystnym świetle, aby promować swoją książkę. Dodała także, że oskarżenia zawarte w książce bardzo ją dotknęły i ucierpiała przez nie emocjonalnie. Jak na razie piosenkarka nie odniosła się do zarzutów swojej starszej siostry.

Co ciekawe, Mariah Carey ustanowiła niedawno historyczny rekord streamingu. Utwór „All I Want for Christmas” pobił rekord 24 grudnia 2020 roku. Kultowy świąteczny utwór Mariah, w Wigilię ustanowił rekord wszech czasów największego jednodniowego streamu w historii. Według Chart Data, które zapewniają codzienne statystyki muzyczne z różnych źródeł, na Spotify kawałek zyskał 17,223 milionów streamów. „All I Want For Christmas” wydany został w 1994 roku. W jednym z wywiadów Carey przyznała, że pierwsza inspiracja do napisania piosenki pojawia się jak jeszcze była dzieckiem, a początek i środek hitu napisała sama w małym domku na północy stanu Nowy Jork.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This