Marika w euforii

Nowy singiel i klip artystki.


2023.02.16

opublikował:

Marika w euforii

fot. Łukasz Pęcak

Scenicznie i wydawniczo ostatnio było o niej ciszej, bo… urodziła bliźnięta. Jest szczęśliwą i bardzo spełniającą się mamą, dzieci rosną, więc Marika wraca do gry. W sieci pojawił się nowy singiel wokalistki zatytułowany „Euforia”. To czwarta – po „Patataj”, „Kurtynach” i „Leć” – zapowiedź szykowanej na wiosnę płyty „Cykl”.

W jednym kreatywnym punkcie spotkały się wrażliwości Mariki, Mimi Wydrzyńskiej (tekst, melodia), Agi Bigaj i Kuby Karasia (muzyka). Tak powstała „Euforia” – piosenka prawdziwa.

Jeśli pragniesz szczęścia drugiej osoby, musisz być wobec niej szczera/y. I pamiętaj, to nigdy nie jest proste. Ale tak bardzo warto! No i życie jest zbyt krótkie, by uciekać przed sobą! Pytanie brzmi: czy zdążysz wydeptać do siebie ścieżkę? – czytamy w komunikacie prasowym.

Anonsując swoją nową płytę, Marika ma konkretny wydawniczy plan. Zapewnia, że co miesiąc będzie wydawać kolejny premierowy singiel, zapowiadający całą płytę, a do każdego z singli będzie publikowany nowy teledysk, czym zamierza podgrzewać atmosferę wydawniczą.

Tagi


Polecane

Share This