Marika wskazała najlepszych polskich raperów i raperki

Wokalistka odpowiedziała na nasze Najgorsze Pytania.


2023.03.14

opublikował:

Marika wskazała najlepszych polskich raperów i raperki

fot. P. Tarasewicz

Po niedawnym 1 NA 1 dziś mamy dla Was Najgorsze Pytania z udziałem Mariki. Artystka odnosi się m.in. do tego, czy artyści występujący w TVP „się szmacą”, przyznaje także, że nie widzi różnicy między Bayer Fullem a Akcentem Zenka Martyniuka. Artur poprosił wokalistkę także o wskazanie najlepszych raperów i raperek w Polsce. W tej pierwszej kategorii Marika bez zastanowienia podaje ksywkę Łony, ale po sekundzie zmienia odpowiedź na Abradaba, by finalnie uznać, że obu tych artystów ceni równie mocno. W przypadku raperek jej odpowiedź jest już znacznie bardziej zniuansowana.

To zależy od dziedziny i estetyki. Ryfa Ri jest cudowna, w swojej estetyce Rena też jest cudowna, WdoWA jest cudowna, Lilu, która nie wiem czy jeszcze rapuje, ale uwielbiałam ją. Tęsknię za Lilu. Wiem, że w tej chwili bardziej śpiewa – mówi Marika.

Artystka odwiedziła nas, by opowiedzieć o swojej nadchodzącej płycie „Cykl”, a także o tym, jak macierzyństwo ją zmieniło i o powrocie do muzyki tanecznej. Wokalistka przyznaje, że kiedy próbowała być „elegancką i poważną panią na scenie”, nie czuła się z tym do końca dobrze.

Polecane

Share This