Marilyn Manson wreszcie odnosi się do zarzutów Esme Bianco

Aktorka oskarżyła muzyka o m.in. o gwałt, okaleczenie i terror psychiczny


2021.07.30

opublikował:

Marilyn Manson wreszcie odnosi się do zarzutów Esme Bianco

2021 ściągnął na Marilyna Mansona lawinę oskarżeń o molestowanie seksualne i znęcanie się nad byłymi partnerkami. Zaczęło się od wstrząsających wyznań Evan Rachel Wood, potem były kolejne zarzuty, w tym te stawiane przez Esme Bianco. Aktorka, która miała za sobą związek z muzykiem, oskarżyła go o okaleczenie, bicie, gwałt i terror psychiczny.

Pan Warner wielokrotnie przy użyciu narkotyków, siły i gróźb wymuszał akty seksualne na pani Bianco. Pan Warner zgwałcił panią Bianco w okolicach maja 2011 roku – można było przeczytać w pozwie złożonym wiosną przez prawników Bianco.

SPRAWDŹ TAKŻE: Aktorka znana z „Gry o tron” oskarża Mansona: kokaina zamiast jedzenia, przywiązywanie kablem do klęcznika

Po blisko trzech miesiącach poznaliśmy stanowisko muzyka w tej sprawie. Prawnicy Mansona złożyli w jego imieniu wniosek o oddalenie roszczeń Bianco, uważając, że sprawa się przedawniła. Ponadto wokalista nie przyznaje się, do żadnej z zarzucanych mu czynności, podkreślając, że nigdy nie uprawiał seksu z Esme bez jej zgody. Zdaniem adwokatów autora „Antichrist Superstar” roszczenia aktorki znanej m.in. z „Gry o tron” są „cynicznym i nieuczciwym wykorzystywaniem ruchu #MeToo w celach zarobkowych.

Polecane

Share This