Mark Lanegan & Duke Garwood we wspólnym projekcie


2018.05.22

opublikował:

Mark Lanegan & Duke Garwood we wspólnym projekcie

fot. materiały prasowe

24 sierpnia do sprzedaży trafi dugi wspólny projekt Marka Lanegana i Duke’a Garwooda. „With Animals” ukaże się nakładem wytwórni Heavenly Recordings. Na płycie znajdzie się 12 utworów. „Save Me” to pierwszy zwiastun tego wydawnictwa.

W ciągu ostatniej dekady Lanegan i Garwood współpracowali ze sobą nad wspólnym albumem „Black Pudding” (2013 r.) oraz solowymi projektami Marka („Blues Funeral” – 2012 r. oraz „Gargoyle”  – 2017 r.). Pisanie i nagrywanie nowego materiału muzycy dzielili miedzy studiem, a domem Garwooda w Londynie i Lanegana w Los Angeles.

Przez lata nagrywaliśmy razem i osobno. Ten album zacząłem komponować sam. Zwierzęta były moim jedynym towarzystwem. Muzyka Marka i moja jest instynktowna, niewiele o niej rozmawiamy, po prostu skupiamy się na samym procesie tworzenia. Jeśli robisz to, co lubisz to muzyka wypływa z ciebie w sposób naturalny. Praca jest wtedy łatwa. Tworzenie muzyki nie może być wielkim wysiłkiem, chociaż może cię wypalić. „With Animals”  to uzdrawiająca płyta – mówi Duke Garwood.

Tracklista:

 1. Save Me
 2. Feast to Famine
 3. My Shadow Life
 4. Upon Doing Something Wrong
 5. L.A Blue
 6. Scarlett
 7. Lonesome Infidel
 8. With Animals
 9. Ghost Stories
 10. Spaceman
 11. One Way Glass
 12. Desert Song

Polecane

Share This