Martin Lange z singlem „Kameleon”

Kolejna zapowiedź nadciągającej płyty.


2021.08.27

opublikował:

Martin Lange z singlem „Kameleon”

fot. Piotr Pytel

26 sierpnia w serwisach cyfrowych ukazała się studyjna wersja czwartego singla duetu Martin Lange „Kameleon”, natomiast na YouTube pojawił się teledysk z live sesji. Utwór zapowiada debiutancki album zespołu, którego premiera przewidziana jest na 2022 rok.

Nie zawsze warto szarpać się z przeznaczeniem i na siłę ze wszystkim walczyć. Czasem wystarczy umiejętnie wykorzystać to, co życie podsuwa nam pod nos, bez robienia wszystkiego pod prąd.

Wtapianie się w otoczenie jak kameleon, potrafi doprowadzić do zatracenia siebie i kryzysu własnego ego. Choć z relacji z ludźmi i sytuacji można czerpać radość i ze wszystkiego można się czegoś nauczyć, to istnieje cienka linia pomiędzy tym a poświęceniem siebie. Warto też w tym kontekście przestać słuchać innych, a zacząć słuchać siebie.

Debiutują, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współprace z Rosalie, Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę.

„Kameleon” to czwarty singiel duetu Martin Lange, który zapowiada ich debiutancki album, który ukaże się w 2022 roku.

Polecane

Share This