Masego przekłada koncerty w Polsce

Wkrótce zostaną podane nowe terminy


2022.02.02

opublikował:

Masego przekłada koncerty w Polsce

Masego miał wystąpić 11 lutego w warszawskiej Stodole i dzień później w klubie Tama w Poznaniu. Bilety na oba koncerty zachowują ważność na nowe daty.

Masego niedawno wydał „Studying Abroad: Extended Stay”, czyli edycję deluxe swojej EP-ki „Studying Abroad” z 2020 roku. W zestawie znalazł się przebój „Mystery Lady” Ft. Don Toliver oraz nowa wersja „Mystery Lady (Sego’s Remix)”. W ubiegłym miesiącu ukazała jeszcze inna wersja piosenki – Scorpion Kings Remix – w której pojawili się Kabza De Small i DJ Maphorisa. Łącznie „Mystery Lady” ma ponad 138 streamów. Fragment innego utwory Masego, „Navajo”, został wykorzystany na nowej płycie Drake’a, „Certified Lover Boy”.

Masego to wokalista, raper, songwriter, komik, producent oraz DJ. Zachwyca sceniczną charyzmą, bezkompromisowością zarówno w muzyce, jak i tekstach czy kapitalną współpracą z innymi artystami. Za swego duchowego przewodnika uważa lidera nowojorskiego big bandu z lat 30., Caba Callowaya, a za mentora DJ-a Jazzy Jeffa. Swoją muzykę określa mianem trap house jazzu. Występował z takimi artystami jak Kendrick Lamar, Flying Lotus, Thundercat, J. Cole, Ari Lennox i wieloma innymi.

Urodzony na Jamajce artysta przyjął pseudonim Masego, co w języku tswana oznacza błogosławieństwo oraz dobrobyt. To także hołd dla południowo-afrykańskich korzeni muzyka. Debiutował w 2018 roku albumem „Lady Lady”, z którego pochodzi przebój „Tadow”. Dziś ma ponad miliard łącznych streamów, platynowy singiel w USA oraz diamentowy certyfikat w Brazylii i złoty w Meksyku. Jak zauważyła rozgłośnia NPR, jest jednym z najbardziej obiecujących muzycznych kameleonów.

Tagi


Polecane

Share This