Mata ekspertem Canal+. Zobaczcie el clasico od kulis

Raper towarzyszył Michałowi Żewłakowowi i Tomaszowi Ćwiąkale.

2023.11.01

opublikował:

W minioną sobotę oczy całej piłkarskiej europy były zwrócone na Barcelonę, gdzie lokalni bohaterowie podejmowali Real Madryt w meczu od lat określanym mianem el clasico. Już w szóstej minucie wynik otworzył zawodnik gospodarzy Ilkay Gundogan, ale dzięki dwóm bramkom fenomenalnego Jude’a Bellinghama „Królewscy” wywieźli z Katalonii trzy punkty. Wracający do gry po krótkiej kontuzji Robert Lewandowski pojawił się na murawie w 61. minucie.

Mata oglądał mecz na żywo, będąc jednym z ekspertów Canal+ Sport, towarzysząc Michałowi Żewłakowowi i Tomaszowi Ćwiąkale. Na youtube’owym kanale stacji znajdziecie materiał, przedstawiający spotkanie od kuchni. Dla rapera było to drugie el clasico oglądane na żywo. Artysta jest kibicem Barcelony, ale przed meczem stawiał ostrożnie, typując wynik 3:3. Jak widać, trochę się pomylił.