Mata pobił rekord Taco Hemingwaya

"Patoreakcja" podbiła sieć.


2021.04.02

opublikował:

Mata pobił rekord Taco Hemingwaya

6 mln wyświetleń w niespełna trzy doby to wynik działający na wyobraźnię. „Patoreakcja” Maty otwiera obecnie kartę „Na czasie” i na razie nie zanosi się na zmianę. Piosenka pojawiła się na youtube’owej karcie m.in. w Niemczech i Holandii. Reprezentant SBM Labelu ma powody do świętowania – nie dość, że o jego nowym singlu mówi się niemal wszędzie, to jeszcze jego popularność pozwoliła mu na pobicie rekordu Taco Hemingwaya.

„Patoreakcja” jest od teraz utworem, który w ciągu 24 godzin od premiery doczekał się największej liczby odtworzeń w Spotify. Utwór Maty streamowano 643 846 razy. Dotychczas najlepszy wynik należał do „Polskiego tanga” Taco i wynosił 578 301.

Sprawdź także: Sebastian Fabijański zwerbowałby do swojej wytwórni Matę i twierdzi, że zwolniłby Bońka. Mówi też czy zagrałby rozbieraną sesję z Julią Wieniawą

Mata atakuje w swoim singlu Jacka Kurskiego i TVP. „J***ć Telewizję Polską, Jacek Kurski – c**j ci w dziąsło / (Przestań mi k***o rodzinę prześladować)” – słyszymy w „Patoreakcji”. Dziennikarze „Faktu” poprosili prezesa TVP o komentarz.

– Odebrałem wczoraj żonę i nowo narodzone dziecko ze szpitala. Jest Wielki Tydzień. Mimo najlepszej woli nie znajduję w sobie potrzeby zainteresowania się jakimikolwiek wulgarnymi wynurzeniami. Zwyczajnie na to nie zasługuje – powiedział prezes TVP.

Polecane

Share This