Mata prezentuje nowy singiel, tym razem z udziałem gościa

Reprezentant SBM Labelu zapowiada "Młodego Matczaka".


2021.07.15

opublikował:

Mata prezentuje nowy singiel, tym razem z udziałem gościa

fot. kadr z wideo

W ubiegłym roku Mata u White’a, teraz White u Maty. W sieci pojawił się nowy kawałek autora „Patointeligencji” zatytułowany „La la la (oh oh)”, co jest oczywistym nawiązaniem do poprzedniej współpracy obu reprezentantów SBM Labelu „Rockstar: Do zachodu słońca”. Wideo do nowego kawałka nakręcono podczas ubiegłotygodniowego festiwalu Rap Stacja, stąd znajdziecie w nim sporo gości, którzy także występowali na tej imprezie.

Nowy album Maty zatytułowany „Młody Matczak” trafi do rąk fanów we wrześniu. W tym samym miesiącu ukaże się książka „Jak wychować rapera. Bezradnik” autorstwa Marcina Matczaka – ojca artysty.

Wychowujemy nasze dzieci do posłuszeństwa, a zapominamy wychowywać je do buntu. Tymczasem porządny człowiek, a co za tym idzie – dobry obywatel, musi wykształcić w sobie zdolność do rebelii, jeśli okoliczności tego wymagają.

Dlatego też w książce tej opowiadam historię o chłopaku wychowywanym do posłuszeństwa, który potrafił się zbuntować. Chcę pokazać moralną doniosłość nieposłuszeństwa jako cechy obywatela – a więc każdego z nas, bo wszyscy żyjemy w społeczeństwie i żaden człowiek nie jest samoistną wyspą – w takich słowach publikację zapowiada wydawnictwo Znak.

Warto dodać, że „Młody Matczak” już sześć godzin po premierze uzyskał status złotej płyty.

Polecane

Share This