Mata przesuwa premierę płyty. Jaki związek ma z tym duże państwowe przedsiębiorstwo?

"Wszystko ci wytłumaczę".


2023.05.24

opublikował:

Mata przesuwa premierę płyty. Jaki związek ma z tym duże państwowe przedsiębiorstwo?

fot. mat. pras.

W najbliższy piątek na rynku miała się pojawić nowa płyta Maty „<33”. Niestety, krążke nie trafi tego dnia na rynek i nie wiemy, kiedy finalnie się to stanie. Na razie raper zaprosił fanów na imprezę urodzinową w lipcu i obiecał wszystko wówczas wytłumaczyć.

Serdecznie zapraszam Cię wraz z osobą towarzyszącą na moje urodziny, które odbędą się 14.07.2023 w Warszawie. Niestety, nie jestem w stanie dostarczyć Ci płyty w terminie, ale proszę – nie gniewaj się jeszcze, bo wszystko wytłumaczę Ci na imprezie – napisał w mailu wysłanym do preorderowiczów Mata.

Na instagramowym profilu rapera pojawiło się zdjęcie pisma otrzymanego od Wód Polskich. Przedsiębiorstwo poinformowało artystę, iż nie wyraża zgody na zorganizowanie przez niego w najbliższą sobotę imprezy masowej warszawskiej Plaży Poniatówka. Czy brak zgody na organizację wydarzenia jest powodem przesunięcia premiery? Niewykluczone, że tak.

Prawobrzeżny teren rzeki Wisły jest miejscem ogólnodostępnym, zaadoptowanym do rekreacyjnego korzystania przez mieszkańców i turystów, z infrastrukturą ścieżek rowerowych i ciągów spacerowych. Miejsca plażowe są dostosowane jedynie w zakresie komfortu przebywających na ich terenie osób – czysty piasek, leżaki.

Biorąc pod uwagę zakaz wjazdu jakimikolwiek pojazdami na teren plaży, brak infrastruktury umożliwiającej obsługę zaplecza technicznego oraz treść Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 14.06.2007 r. w sprawie dopuszczalnych poziomów hałasu w środowisku, wyklucza zgodę na imprezę masową w tym miejscu – czytamy w piśmie.

Tagi


Polecane

Share This