Mata ujawnił tracklistę „Młodego Matczaka”


2021.09.21

opublikował:

Mata ujawnił tracklistę „Młodego Matczaka”

fot. Zuza Krajewska

Na kilka dni przed premierą nowego albumu („Młody Matczak” trafi na rynek 1 października) Mata dzieli się z fanami tracklistą nowej płyty. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że nakład edycji specjalnej wydawnictwa, którą wzbogaci epka „100 dni po maturze”.

„100 dni po maturze” to pięć piosenek, które napisałem po maturach, jeszcze zanim wziąłem się za „Młodego Matczaka”. Na początku nie chciałem tego w ogóle wydawać, żeby już nie zamulać szkolnymi tematami, ale w sumie na nowej płycie nie ma ich prawie wcale, a wielu z was tęskni za tym klimatem, więc nie było co tego chować do szuflady. Epka nie pojawi się nigdy w regularnej sprzedaży, więc jedyna opcja, żeby zdobyć fizyk, to kupienie preorderu „Młodego Matczaka”, którego zostało już bardzo niewiele, bo tylko 10 000 egzemplarzy – informował kilka dni temu Mata.

Jeśli ostrzyliście sobie zęby na edycję specjalną, ale jeszcze jej nie zamówiliście, mamy złą wiadomość – nakład właśnie się wyczerpał i obecnie można nabyć już jedynie standardowe wydanie krążka.

Jeśli chodzi o gości, to tutaj raper nie zdradza na razie szczegółów. Dopisaliśmy ich ksywki przy kawałkach, które są już w sieci, ale ile jeszcze osób artysta zaprosił do współpracy, tego na razie nie wiemy.

Mata – „Młody Matczak” – tracklista:

1. IKEA (intro)
2. Blok (skit)
3. Blok
4. SKUTE BOBO
5. La La La (Oh Oh) ft. White 2115
6. Nasza klasa ale to DRILL
7. 2001
8. WE DON’T KNOW WHO DID THIS BEAT IF IT’S…
9. Faka
10. Szmata
11. Kurtz
12. 67-410
13. Skit (skit)
14. 15,2 (FREESTYLE)
16. Papuga ft. Quebonafide, Malik Montana
17. Dzwoni papuga (skit)
18. Kiss cam
19. Szafir
20. Bros before hoes (skit)
21. Młody Bachor (outro)

Polecane

Share This