Mata zapowiada, że „Cold Boy Winter” nie będzie jednorazowym projektem

Poznaliśmy plany kontynuacji ubiegłotygodniowego wydawnictwa.


2023.04.05

opublikował:

Mata zapowiada, że „Cold Boy Winter” nie będzie jednorazowym projektem

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Kiedy Mata zapowiedział premierę mixtape’u „Cold Boy Winter” na 1 kwietnia, wielu fanów odebrało to jako żart. Tymczasem nie dość, że wydawnictwo faktycznie ujrzało dzienne w sobotę, to jeszcze poznaliśmy plany na jego kontynuację. Okazuje się, że kolejne części „CBW” mają się ukazywać także w nadchodzących latach i być pomostem między tym, co dzieje się w głównym numercie a undergroundem.

CBW MIXTAPE powstał z 2 piosenek z HM2, 3 piosenek zrobionych w trakcie MATA TOUR:), 4 remixów piosenek których dużo słuchaliśmy i paru innych, ale długo by liczyć – mniej więcej dwudziestuparu piosenek ktore zrobilismy zimą 2022/2023 z zaproszonymi gośćmi na naszej nowej bazie (razem 33 + 3 bonus nutki ♫·¯·♪).

Większość z nich to freestyle, dlatego nazwaliśmy to mixtapem, a wyszło to w prima aprilis, bo uznaliśmy że po powieszeniu 3 mainstreamowych diamentów na ścianie śmiesznie będzie wrócić na chwile do podziemia (w którym byliśmy może tydzień xd).

Tam znowu udało się nam znaleźć diamenty i to tym razem takie, z których można zbudować długowieczny most między undergroundem a głównym nurtem. Misje tę chcemy kontynuować, dlatego CBW MIXTAPE będzie wychodził co roku – podsyłajcie nam swoje tracki na email:

cbwmixtape2@gmail.com

dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstawanie mixtape’u – przy żadnym poprzednim projekcie nie bawiliśmy się tak dobrze <33 – czytamy na instagramowych profilach projektu CBW i ekipy GOMBAO33.

Jak oceniacie tegoroczną odsłonę projektu?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 3 2022/2023 (@cbw_pl)

Polecane

Share This