Materia: „Podbiliśmy Egipt, podbijemy Niemcy”

Zespół będzie reprezentował Polskę podczas tegorocznej edycji Wacken Open Air.


2015.07.07

opublikował:

Materia: „Podbiliśmy Egipt, podbijemy Niemcy”

Materia niedługo po powrocie z rewelacyjnie przyjętego występu na Metal Blast Festival 2015 w Egipcie, wygrała polskie eliminacje Wacken Metal Battle i będzie reprezentowała nasz kraj podczas tegorocznej edycji Wacken Open Air w Niemczech.

Wyjazd do Egiptu na Metal Blast Festival w roli gwiazdy był dla nas wspaniałym doświadczeniem – mówi Tede, gitarzysta Materii. To największy festiwal metalowy tamtej części świata, zostaliśmy przyjęci rewelacyjnie i feedback do dziś jest ogromny. Po powrocie byliśmy jeszcze bardziej zmotywowani do tego by wygrać polską edycję Wacken Metal Battle i udało się, jedziemy na Wacken Open Air! Jako reprezentanci Polski, będziemy jednym z 29 zespołów wybranych z całego świata. Cóż mogę powiedzieć: podbiliśmy Egipt, podbijemy Niemcy – dodaje muzyk.

Materia powróciła do prac na następcą albumu „Case Of Noise”. Prace nad nowym albumem Materii zatytułowanym „We Are Materia” dobiegają już końca, płyta pojawi się na rynku najprawdopodobniej jesienią bieżącego roku. Nowe wydawnictwo zapowiada singiel „Place Of Find”.

Tagi


Polecane

Share This