Meek, Oh Why?: „Frunę wyżej niż wcześniej”


2023.08.14

opublikował:

Meek, Oh Why?: „Frunę wyżej niż wcześniej”

fot. P. Tarasewicz

„Dobrze robi mi ten restart” – deklaruje w zamykającym tegoroczną epkę „Po sygnale nagraj wiadomość” utworze „Restart” Meek, Oh Why?. Z rozmowy Marcina Flinta z artystą płynie taki sam wniosek. Mikołaj odwiedził nas, by opowiedzieć o nowym wydawnictwie, które zamknęło pewien etap jego kariery, otwierając zupełnie nowy. Muzyk przyznaje, że rozwój jego muzycznego wcielenia wymagał zmian personalnych dookoła, ponieważ dotychczasowa formuła po prostu się wyczerpała.

Frunę wyżej niż wcześniej – deklaruje gość nowego odcinka Flintesencji. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Marcina z Mikołajem.

Pod koniec zeszłego roku w moim zespole doszło do sporego przetasowania, po którym nadszedł czas, by poważnie zastanowić się, co dalej z muzą, ze mną samym oraz by przewartościować kilka kwestii. Zajęło mi chwilę, żeby w końcu, chociaż w jakiejś części poczuć, że znowu jestem sobą – relacjonuje Meek, Oh Why?. – Żeby nie popaść w absolutną beznadzieję, zamykałem się w domu, w studiu i nagrywałem przeróżne rzeczy. Zjawiskiem, które odkryłem w tym procesie jest szczerość. Wydaje mi się, że jej brak – ukrywanie w sobie trudnych prawd i próba nazywania tylko pozytywnych zjawisk – doprowadził mnie do trudnego punktu w życiu – dodaje artysta.

Polecane

Share This