Megan Thee Stallion i Future razem w „Pressurelicious”

Niedoszła gwiazda Open'era i jeden z headlinerów Kraków Live Festivalu we wspólnym singlu.


2022.07.22

opublikował:

Megan Thee Stallion i Future razem w „Pressurelicious”

fot. YouTube

Trzykrotna laureatka Grammy, supergwiazda i filantropka Megan Thee Stallion połączyła siły z Future’em w nowym singlu „Pressurelicious”. Za produkcję nagrania odpowiada HitKidd.

Nowa, zmysłowa i zadziorna piosenka ukazuje zuchwałość kobiety, która zna swoją wartość i wie, co ma do zaoferowania swojemu miłosnemu partnerowi.

„Pressurelicious” to trzeci singiel Megan w 2022 roku, po przeboju „Sweetest Pie” z Dua Lipą oraz olśniewającym popisie w warstwie tekstowej, czyli utworze „Plan B”.

Pochodząca z Houston Artystka niedawno nawiązała współpracę z francuskim domem mody, Mugler, realizując innowacyjny klip do „Plan B”. Wideo w kreatywny sposób łączy muzykę, modę i rozrywkę. Dyrektor kreatywny Mugler, Casey Cadwallader, zarówno wyreżyserował teledysk, jak i zaprojektował stroje Megan.

Megan Thee Stallion niedawno błyszczała na Billboard Music Awards, gdzie – drugi rok z rzędu – odebrała statuetkę w kategorii Najlepsza raperka (Top Rap Female Artist).

Artystka nie wystąpiła na tegorocznym Open’erze ze względu na pogodę. Raper z kolei wybiera się do nas w sierpniu – ma być jednym z headlinerów Kraków Live Festivalu.

Polecane

Share This