Megan Thee Stallion postrzelona! Rapera trafiła do szpitala


2020.07.16

opublikował:

Megan Thee Stallion postrzelona! Rapera trafiła do szpitala

Nowe fakty związane z zatrzymaniem Tory’ego Laneza wychodzą na jaw. Raper, nieznana kobieta i Megan Thee Stallion byli na „pool party” u Kylie Jenner w Los Angeles. W pewnym momencie słychać było strzały i przerażeni sąsiedzi posiadłości w Hollywood Hills, spodziewając się najgorszego, zawiadomili służby. Kiedy przyjechała policja zatrzymała w samochodzie Megan, Tory’ego i kobietę. Funkcjonariusze nakazali raperowi wyjście i znaleziono przy nim broń – został skuty kajdankami i zatrzymany. Następnie funkcjonariusze poprosili o wyjście z wozu Megan Thee Stallion. Kiedy szła do policjantów widocznie kulała i zostawiała za sobą ślady krwi. Po niej wyszła nieznana kobieta. Wszyscy byli w strojach kąpielowych.

Początkowo mówiono o tym, że skaleczyła się kawałkiem szkła, jednak okazało się, że została postrzelona w stopę! Pojawiło się także wiele innych doniesień, więc Megan postanowiła wszystko wyjaśnić za pośrednictwem swoich social mediów.

W niedzielę nad ranem zostałam postrzelona. Było to przestępstwo wymierzone we mnie z intencją zrobienia mi krzywdy. Nie zostałam aresztowana, a policjanci odwieźli mnie do szpitala, gdzie wyciągnięto mi kulę. Jestem wdzięczna, że żyję, skupiam się na powrocie do zdrowia, ale chciałam wyprostować kilka niedomówień związanych z tą traumatyczną nocą – przekazała na swoim Instagramie.

SPRAWDŹ TAKŻE: PRO8L3M wspiera dzieci i młodzież sporą kwotą

Portal TMZ dotarł do nagrania z zatrzymania Tory’ego Laneza, na którym możemy m.in. zobaczyć kulejącą Megan.

Polecane

Share This